Aktualności, ZHP

Czegoś takiego w ZHP jeszcze nie było!

0 377
Czegoś takiego jeszcze w Związku Harcerstwa Polskiego nie było. To jedyna i wyjątkowa szansa, aby wziąć udział w kursie drużynowych, który będzie miał swój finał w … Kirgistanie.

Pomysł na zorganizowanie kursu drużynowych wędrowniczych „Sen Karachanidów” w Kirgistanie powstał z założenia, że wędrownictwo musi wyjść w świat, bo wtedy ma swoją największą wartość. Przypomina nam o tym dewiza wędrownicza, która brzmi „Wyjdź w świat, zobacz, pomyśl – pomóż, czyli działaj”. – zaznaczają pomysłodawczynie Justyna Rędzikowska i Weronika Szatkowska.

Oprócz standardowych treści przekazywanych podczas biwaków kursowych na uczestników czeka coś wyjątkowego – opowiada Justyna Rędzikowska

 

Od razu widać, że dziewczyny przygotowują się do całej wyprawy na poważnie i w pełni profesjonalnie. Aby rozwiać wiele wątpliwości nagrały film, w którym odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania

Czasu na zgłoszenia jest bardzo mało. Termin zgłoszeń mija 1 kwietnia, a wymagania stawiane przed kursantami niczym nie różnią się od tych stawianych na każdym innym kursie drużynowych.

 

Jeśli wciąż w Twojej głowie kotłują się jakieś pytania, obejrzyj prezentację całej wyprawy, ona powinna rozwiać Twoje wątpliwości.

https://prezi.com/ssm1tfqltpq5/sen-karachanidow/
kurs dw_sen

O autorze / 

Bartłomiej Walkowski

Człowiek instytucja w Hufcu Zielona Góra ZHP. Osoba wesoła, pomysłowa, kipiąca energią. W życiu codziennym członek komendy hufca Zielona Góra ZHP ds. pracy z kadrą, ale to nie jedyna funkcja, którą w pocie czoła wykonuje. W wolnym czasie biega, jest w końcu zapalonym biegaczem. Jeśli więc gdziekolwiek zobaczycie człowieka zabieganego, aż nadto i w dodatku z szerokim uśmiechem, to znaczy, że widzicie właśnie Jego.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane *