Aktualności, Kraj, ZHP

Jesienny Biwak Integracyjny zakończony

0 59

Jesienny Biwak Integracyjny Hufca Zielona Góra wraz z wiosenną edycją to już tradycja. Każdej wiosny i jesieni wędrownicy i instruktorzy hufca spotykają się, by spędzić wspólnie weekend, zintegrować się i zmotywować nawzajem do działania.

Miniony weekend wędrownicy spędzili w Gorzycy, a biwak owiany był fabułą telewizyjną. Każde zajęcia odpowiadały innemu programowi telewizyjnemu. O szczegółach opowie Natalia Hołobotowska z 11 DH „Bukowina”, programowiec biwaku.

Tematyka bardzo się wszystkim spodobała, a podczas którego programu telewizyjnego bawili się najlepiej? O swoich typach opowie Filip Marciniak z 9 DW „Sfora”, Sara Szczegóła z 1 DH „Knieja” oraz Sebastian Romejko, drużynowy 1 DH „Knieja.

Co o biwaku sądzi organizator, drużynowy 8 DSH „Golfsztrom”, Karol Czarny?

JBI to nie tylko bogaty program, to też wspólny czas przy planszówkach czy gitarze do 4 nad ranem. Takie biwaki bardzo scalają wędrowników, którzy jako kadra hufca wzajemnie motywują się do działania.

O autorze / 

Joanna Gołucka

Maturzystka, która zamierza podbić Stany Zjednoczone tej jesieni. Na co dzień uprawia sport i liczy zadania z matematyki, chociaż to język francuski naprawdę ją kręci. W harcświecie jest przyboczną w Drużynie Sztandarowej Hufca Zielona Góra ZHP, poza tym jest aktywnym członkiem drużyny wędrowniczej i szczepu. Podczas pobytu w USA chce działać w ZHP poza Granicami Kraju, a także w amerykańskiej organizacji skautowej.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane *

Zapisz się do newslettera