Aktualności, Kraj, ZHP

Jesienny Biwak Integracyjny zakończony

0 65

Jesienny Biwak Integracyjny Hufca Zielona Góra wraz z wiosenną edycją to już tradycja. Każdej wiosny i jesieni wędrownicy i instruktorzy hufca spotykają się, by spędzić wspólnie weekend, zintegrować się i zmotywować nawzajem do działania.

Miniony weekend wędrownicy spędzili w Gorzycy, a biwak owiany był fabułą telewizyjną. Każde zajęcia odpowiadały innemu programowi telewizyjnemu. O szczegółach opowie Natalia Hołobotowska z 11 DH „Bukowina”, programowiec biwaku.

Tematyka bardzo się wszystkim spodobała, a podczas którego programu telewizyjnego bawili się najlepiej? O swoich typach opowie Filip Marciniak z 9 DW „Sfora”, Sara Szczegóła z 1 DH „Knieja” oraz Sebastian Romejko, drużynowy 1 DH „Knieja.

Co o biwaku sądzi organizator, drużynowy 8 DSH „Golfsztrom”, Karol Czarny?

JBI to nie tylko bogaty program, to też wspólny czas przy planszówkach czy gitarze do 4 nad ranem. Takie biwaki bardzo scalają wędrowników, którzy jako kadra hufca wzajemnie motywują się do działania.

O autorze / 

Joanna Gołucka

Instruktorka Hufca Zielona Góra, redaktorka Radia, podróżniczka i au pair. Przeżywa american dream, który relacjonuje w dziale "Zza oceanu". Uwielbia spędzać czas w kuchni, czytać książki fantastyczne, jest zakochana w twórczości Tolkiena, uczy się grać na gitarze, a góry są jej ulubionym celem harcerskich wyjazdów.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane *