Aktualności, Kraj, ZHP

Konferencja instruktorska już niedługo

0 49

W przyszłym tygodniu odbywa się konferencja instruktorska „Wczoraj, dziś, jutro”, która skierowana jest do wszystkich instruktorów Chorągwi Ziemi Lubuskiej, a także zainteresowanych spoza chorągwi.

Konferencja odbywa się 22 października, a zgłoszenia tylko do 14 października. „Dziś, jutro, pojutrze” to ważne wydarzenie w kalendarzu chorągwi. O pomyśle i samej konferencji mówi komendant chorągwi, hm. Artur Doliński.

 

Podczas konferencji odbędą się trzy panele dyskusyjne, w tym jeden z ważnym gościem – wiceprzewodniczącym ZHP – hm. Marianem Antonikiem. O tematach paneli opowiada jeden z prelegentów, Przewodniczący Rady Chorągwi, phm. Mariusz Groblica.

 

Konferencja jest okazją do wymiany zdań i wspólnej pracy całej wspólnoty chorągwianej, o czym mówi phm. Mariusz Groblica.

 

Do udziału zaprasza komendant chorągwi, hm. Artur Doliński.

 

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie chorągwi.

O autorze / 

Joanna Gołucka

Instruktorka Hufca Zielona Góra, redaktorka Radia, podróżniczka i au pair. Przeżywa american dream, który relacjonuje w dziale "Zza oceanu". Uwielbia spędzać czas w kuchni, czytać książki fantastyczne, jest zakochana w twórczości Tolkiena, uczy się grać na gitarze, a góry są jej ulubionym celem harcerskich wyjazdów.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane *