Aktualności, Polecane, ZHP

Mimo deszczu z twarzy harcerzy nie znika uśmiech1 min read

0

„Kryptonim Olga” – pod taki hasłem odbywa się Zlot z okazji 60 rocznicy powstania Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP, w którym bierze udział ponad 600 zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów oraz seniorów z terenu całego województwa lubuskiego.

Mimo deszczu, który od samego początku przelotnie pada w Niesulicach, na twarzach harcerzy wciąż widnieje uśmiech. Teren zlotu podzielony został na gniazda metodyczne, w których wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z metodyką jaką pracują na co dzień.

Pierwszego dnia referaty metodyczne Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP zorganizowały dla swoich gniazd gry metodyczne, a zwieńczeniem pierwszego dnia zlotu były ogniska tematyczne.

Poniżej prezentujemy małą próbkę tego, co działo się podczas wieczornych ognisk:

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

O autorze / 

Bartłomiej Walkowski

Człowiek instytucja w Hufcu Zielona Góra ZHP. Osoba wesoła, pomysłowa, kipiąca energią. W życiu codziennym członek komendy hufca Zielona Góra ZHP ds. pracy z kadrą, ale to nie jedyna funkcja, którą w pocie czoła wykonuje. W wolnym czasie biega, jest w końcu zapalonym biegaczem. Jeśli więc gdziekolwiek zobaczycie człowieka zabieganego, aż nadto i w dodatku z szerokim uśmiechem, to znaczy, że widzicie właśnie Jego.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kryptonim Olga – lubuscy harcerze świętują 60 lat swojej chorągwi

Zlot organizowany jest z okazji 60-lecia Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Jego celem jest uroczyste uczczenie tego jubileuszu oraz integracja środowisk....

Zamknij