Aktualności, ZHP

Oni poszli o krok dalej – LECĄ NA KUBĘ!

0 126

Pomysł na dreamcraftowe kursy zrodził się z obserwacji środowisk wędrowniczych. Wędrownictwo, jeśli w ogóle się dzieje, to często jest zdeformowane, idzie po najmniejszej linii oporu. Jedną z odpowiedzi na zmianę tego stanu znajdujemy w edukacji drużynowych wędrowniczych, czyli m.in. w przeprowadzeniu długiego, przeżyciowego kursu, który przez kilka miesięcy stworzy namiastkę drużyny wędrowniczej, a elementy składające się na działanie dobrej drużyny zostaną przeżyte i podsumowane, tak by zostały w kursantach na długo – zapewnia hm. Justyna Rędzikowska-jedna z inicjatorek kursu.

 

O szczegółach przygotowań do Kursu Drużynowych Wędrowniczych DreamCraft, a także wyzwań jakie czekają na wszystkich uczestników opowiadają Magdalena Furman oraz Iga Łukaszewicz w audycji Superbohater

O autorze / 

Bartłomiej Walkowski

Człowiek instytucja w Hufcu Zielona Góra ZHP. Osoba wesoła, pomysłowa, kipiąca energią. W życiu codziennym członek komendy hufca Zielona Góra ZHP ds. pracy z kadrą, ale to nie jedyna funkcja, którą w pocie czoła wykonuje. W wolnym czasie biega, jest w końcu zapalonym biegaczem. Jeśli więc gdziekolwiek zobaczycie człowieka zabieganego, aż nadto i w dodatku z szerokim uśmiechem, to znaczy, że widzicie właśnie Jego.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane *