Aktualności, Kraj, ZHP

Weź udział w HARCBIEGU1 min read

0

Do 20 lutego możecie zgłosić się na Harcbieg. Gdziekolwiek jesteście – biegnijcie i wspierajcie fundację „Akogo?”. Biegniemy już 21-22 lutego.

Rejestracja na bieg jest bardzo prosta. Wchodzimy na www.harcbieg.zhp.pl, podajemy kilka informacji o sobie, a system generuje nasz numer startowy. Trasa, jaką planujemy przebiec, to w stu procentach nasz wybór – każdy sam decyduje ile i kiedy przebiegnie.

O tym, że bieganie jest pożyteczne najlepiej wiedzą uczestnicy zeszłorocznego Harcbiegu. Nie tylko dbamy o swoja kondycję, ale przy okazji możemy również pomóc potrzebującym – poprzez uczestnictwo dokładamy cegiełkę do kwoty, która zostanie w całości przekazana na potrzeby Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk, która m.in. finansuje Klinikę Budzik.

Harcbieg to wydarzenie, w którym można wziąć udział wszędzie, gdzie się akurat będzie i o dowolnej godzinie. W tegorocznej edycji zostały
przewidziane trzy rodzaje konkurencji: bieganie, jazda na rolkach i narciarstwo biegowe.

Jesienią 2014 w pierwszej edycji Harcbiegu wzięło udział prawie 200 osób, które łącznie przebiegły 1560 kilometrów. Organizatorem imprezy jest Hufiec ZHP Pruszków (Chorągiew Stołeczna).

źródło: www.zhp.pl

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

O autorze / 

Bartłomiej Walkowski

Człowiek instytucja w Hufcu Zielona Góra ZHP. Osoba wesoła, pomysłowa, kipiąca energią. W życiu codziennym członek komendy hufca Zielona Góra ZHP ds. pracy z kadrą, ale to nie jedyna funkcja, którą w pocie czoła wykonuje. W wolnym czasie biega, jest w końcu zapalonym biegaczem. Jeśli więc gdziekolwiek zobaczycie człowieka zabieganego, aż nadto i w dodatku z szerokim uśmiechem, to znaczy, że widzicie właśnie Jego.

Podobne artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są wymagane *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Harcerstwo dzisiaj – raport o ZHP

Na stronie głównej Związku Harcerstwa Polskiego pojawił się raport "Harcerstwo dzisiaj". Pokazuje on obraz organizacji jaką dzisiaj jest ZHP. Zachęcamy...

Zamknij